Drużyna Sosnowianki wygrywa Puchar Burmistrza Kalwarii Zebrzydowskiej

Drużyna Sosnowianki wygrała weekendowy turniej o Puchar Burmistrza Kalwarii Zebrzydowskiej rozgrywany na naszym obiekcie zwyciężając po rzutach karnych drużynę MKS Kalwarianka 2:1. W normalnym czasie mecz zakończył się wynikiem 0:0.

Ogromne gratulacje należą się dla wszystkich zawodników całej naszej drużyny oraz trenera Jarka Gąstała za prestiżową wygraną w Pucharze Burmistrza jak również za wiosenną walkę na boiskach IV ligowych w bardzo trudnym okresie dla Klubu.

Dziękujemy !!!

W meczu o trzecie miejsce drużyna LKS Cedron Brody pokonała WKS Żarek Barwałd Górny 3:1.

Królem strzelców turnieju został Jakub Pacut (KS Sosnowianka) zdobywca 3 bramek.

Wszystkim zespołom biorącym udział w Pucharze dziękujemy za sportową walkę oraz życzymy sukcesów w nadchodzącym nowym sezonie.

Powiązana galeria: