Koniec rundy jesiennej

W ostatnim meczu rundy jesiennej Sosnowianka ,po dwóch bramkach Pułki , pokonała w wyjazdowym maczu Jutrzenkę Giebułtów 2-1.

Gospodarze objęli prowadzenie w 17 min meczu i od tego momentu inicjatywę zaczęli przejmować nasi zawodnicy.

W 72 min Pułka otrzymał piłkę od Kalickiego i z dziesiątego metra doprowadził do remisu. Pięć minut później idealnym zagraniem popisał się Madejski ,po którym piłka skierowana głową przez Pułkę w stronę bramki odbiła się jeszcze od słupka i wpadła obok interweniującego bramkarza.

Skład Sosnowianki :  Pokrywka - Kalicki,Kret, Bryła, Grotkowski- Szczurek,Para ( 65'Pułka),Skórski ( 72'Łatka), Stróżyk, Madejski ( 80' Gałuszka),Kmak (90'Romek).

W całej rundzie drużyna Sosnowianka zdobyła 26 punktów ( 8 zwycięstw, 2 remisy,5porażek ) i na koniec rundy uplasuje się w pierwszej piątce.

Do całkowitego zakończenia rundy pozostały jeszcze trzy spotkania które ze względu na zły stan boisk nie mogły się odbyć we wcześniej ustalonym terminie. Są to : Cracovia II - MIchałowianka , Orzeł Piaski - Jutrzenka Giebułtów , Dalin Myślenice - Pcimianka Pcim.

Teraz przed zawodnikami zasłużony odpoczynek po którym zaczną przygotowania do rundy rewanżowej , której start jest planowany w połowie marca.