Nowy sezon za pasem

Już tylko dziesięć dni pozostało do rozpoczęcia  sezonu 2016/2017 w IV lidze. W naszej drużynie trwają już ostatnie przygotowanie do jego rozpoczęcia. Przed nami jeszcze jeden sparing ( środa 27.02. godz.18.00) na naszym boisku z LKS Czaniec.W sobotę i niedzielę czeka nas tradycyjny turniej o Puchar Burmistrza Miasta Kalwaria Zebrzydowska. Rozpoczynamy w sobotę o godz.10.00 meczem z Pogonią Bugaj. W tym roku turniej odbywa się na boisku sportowym w Leńczach. Ostatnim sprawdzianem przed ligową potyczką z Beskidem Andrychów ( 06.08. godz.16.00) będzie mecz w ramach rozgrywek o Puchar Polski na szczeblu PPN Wadowice , który rozegramy we wtorek 02 sierpnia o godz.18.00 w Brodach z tamtejszym Cedronem.

Kończy się też kompletowanie składu naszej drużyny na nadchodzący sezon.

Ubyli : Michał Jezioro - trener

Dariusz Madejski , Krzysztof Paśnik,Wojciech Żak ( wszyscy Relaks Wysoka) , Rafał Lisowski ( Orzeł Ryczów), Adam Polit ( Sparta Dwikozy),Wojciech Stuglik ( Huragan Inwałd), Sebastian Konopka i Hubert Kowalski ( kontuzja), Marek Mizia ( MKS Trzebinia-Siersza), Krzysztof Zając ( Wrzosy Osieczany), Szymon Szydłowski ( nie wznowił treningów)

Przybyli : Robert Nowak - trener

Tomasz Kalicki,Robert Łatka,Marcin Szczurek (wszyscy wypożyczenie z Garbarnia Kraków ), Robert Widawski( Górnik Wieliczka),Rafał Gałuszka, Daniel Kmak (obydwoje Kalwarianka), Jan Kret ,Dawid Zgoda,Pape Ibrahima Drame ( wszyscy Sparta Kazimierza Wielka),Sebastian Stróżyk ( Sokół Przytkowice),Piotr Madejski ( Poroniec Poronin), Filip Grotkowski ( Dunajec Sum Zakliczyn),Grzegorz Kmiecik ( Górnik Libiąż)