Porażka w lidze , awans w Pucharze Polski (aktualizacja)

Niestety nie udał się wyjazd naszej drużynie na mecz z Iskrą Klecza. Drużyna nasza poniosła porażkę 5-0.

Raport meczowy tutaj.

Drużyna Sosnowianki awansowała do półfinału Pucharu Polski zwyciężając  rzutami karnymi ,występujący na co dzień w klasie Okręgowej zespół Orła Ryczów. W regulaminowym czasie mecz zakończył się wynikiem 1-1. W rzutach karnych nasi zawodnicy okazali się lepsi zwyciężając 5-4.

Bohaterem meczu był Krzysiu Bryła , który z konieczności musiał wystąpić pierwszy raz w karierze na pozycji bramkarza i w serii rzutów  karnych obronił dwa z nich.

Kolejnego przeciwnika w rozgrywkach pucharowych poznamy najprawdopodobniej w piątek a może nim być :

Iskra Klecza , Garbarz Zembrzyce lub Relaks Wysoka.

Raport meczowy tutaj.

Kolejnym przeciwnikiem, w 1/2 Pucharu Polski na szczeblu PPN Wadowice będzie drużyna Iskry Klecza. Mecz odbędzie się 30 września o godz.16.00 na naszym boisku.

Powiązana galeria: