Puchar Burmistrza Kalwarii Zebrzydowskiej na obiekcie KS Sosnowianka

Jak co roku organizowany jest turniej z udziałem wszystkich drużyn z gminy Kalwaria Zebrzydowska. W tym roku organizatorem tej prestiżowej imprezy pod patronatem Urzędu Miasta oraz samego Burmistrza Kalwarii Zebrzydowskiej jest Nasz Klub. Turniej odbywać się będzie w dniach 30 czerwca  oraz 1 lipca 2018 roku. Pierwsze zmagania zaczną się w sobotę od wyłonienia zwycięzców par wylosowanych na spotkaniu organizacyjnym:

godz.10.00     KS Sosnowianka - LKS Leńcze  (zwycięzca zagra w ćwierćfinale)

godz. 11.10    LKS Sokół Przytkowice - WKS Żarek Barwałd Górny (zwycięzca zagra w ćwierćfinale)

godz. 12.20   LKS Cedron Brody - LKS Olimpia Zebrzydowice (zwycięzca zagra w ćwierćfinale)

godz. 13.30   MKS Kalwarianka - LKS Pogoń Bugaj  (zwycięzca zagra w ćwierćfinale)

Na godzinę 15.00 zaplanowano pierwszy mecz ćwierćfinałowy, (zwycięzca meczu nr 1 - zwycięzca meczu nr 2) a na 16.20 drugi mecz ćwierćfinałowy (zwycięzca meczu nr 3 -zwycięzca meczu nr 4),  z których zostaną wyłonieni zwycięzcy przechodzący do rozgrywek finałowych.

Pierwszy półfinał o 3 i 4 miejsce zaplanowany jest na niedzielę 1 lipca na godzinę 15.00.

Drużyny grające o 1 i 2 miejsce spotkają się o godzinie 16.30.

O 18.00 zaplanowano uroczyste wręczenie pucharów oraz premii finansowych z rąk Pana Burmistrza Kalwarii Zebrzydowskiej  dr hab. inż. Augustyna Ormantego.

Powiązana galeria: