Rozlosowano Puchar Polski

Pierwszy raz w roku 2009 kiedy to Sosnowianka występowała jeszcze w klasie B półfinale na szczeblu Podokręgu po normalnym czasie gry był remis 0-0 a andrychowianie okazali się lepsi w rzutach karnych 5-3.

Po raz kolejny los zetknął ponownie te drużyny w ubiegłorocznej edycji także w IV rundzie i znów górą byli trzecioligowcy wygrywając 6-3. Bramki dla Sosnowianki zdobyli wtedy Piotr Piaskowski (2) oraz Jakub Pacut.

Mec z odbędzie się dnia 16.września 2014 ( wtorek) o godz.16.30 na boisku Sosnowianki.

Serdecznie wszystkich zapraszamy.

W pozostałych meczach zagrają:

Błyskawica Marcówka - Tewmpo Białka

Orzeł Ryczów - MKS Kalwarianka