Zapraszamy na mecz

Już w najbliższą niedzielę 24 sierpnia o godz.17.00 nasza drużyna rozegra drugi mecz nowego sezonu rozgrywkowego. Będzie to w tym sezonie pierwsza okazja do zaprezentowania się przed własną publicznością. Przeciwnikiem Sosnowianki w tym meczu będzie Brzezina Osiek , która ubiegły sezon zakończyła na siódmym miejscu. W tamtym sezonie nasi zawodnicy dwukrotnie okazali się lepsi od piłkarzy z Osieka dwukrotnie zwyciężając ; 2-1 na własnym boisku oraz 4-2 na boisku rywala.

Aktualny sezon obydwie drużyny rozpoczęły od zwycięstwa. Sosnowianka wygrała na wyjeździe z Górnikiem Brzeszcze 4-1 natomiast  Brzezina  pokonała na własnym boisku Sołę Łęki 2-0. Zapowiada się więc ciekawe i emocjonujące widowisko na które wszystkich zapraszamy.